بیش از 1800 داوطلب آزمون سراسری در دانشگاه آزاد شاهین‌شهر رقابت می‌کنند

بیش از 1800 داوطلب آزمون سراسری در دانشگاه آزاد شاهین‌شهر رقابت می‌کنند

نماینده تام الاختیار آزمون سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر از رقابت بیش از یک هزار و 800 داوطلب در این حوزه امتحانی خبر داد.


در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۳ ساعت ۲۱:۱۳:۲۳ اخبارسیدمسعود داودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در شاهین‌شهر با اشاره به برگزاری آزمون سراسری سال‌جاری در حوزه امتحانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر خاطرنشان کرد: آزمون سراسری سال 98 در روزهای پنجشنبه و جمعه 13 و 14 تیرماه بصورت همزمان در واحد دانشگاهی شاهین‌شهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: روز پنجشنبه داوطلبان گروههای علوم انسانی و ریاضی و فیزیک و روز جمعه داوطلبان گروه علوم تجربی برای کسب کرسی دانشگاهی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. 
معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر تصریح کرد: در حوزه امتحانی دانشگاه آزاد شاهین‌شهر در نوبت صبح پنجشنبه تعداد 804 داوطلب خواهر و برادر و نوبت صبح روز جمعه نیز تعداد 1001 داوطلب خواهر و برادر در آزمون سراسری حضور می‌یابند. 
وی افزود: تمهیدات لازم برای رفاه حال داوطلبان و خانواده آنان در روزهای برگزاری آزمون سراسری اندیشده شده است و پارکینگ خودروهای داوطلبان و خانواده آنان نیز بصورت رایگان اقدام به خدمت رسانی خواهد کرد. 
داودی با اشاره به هماهنگی‌های انجام شده برای اجرای مطلوب آزمون سراسری تاکید کرد: هماهنگی‌های لازم با سازمان‌های خدمات رسان شاهین‌شهر برای کمک به برگزاری آزمون سراسری در محیطی آرام صورت گرفته است. 
وی افزود: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور نسب به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند. 
این چهره دانشگاهی اذعان داشت: داوطلبان در صورت مشاهده نواقص و مغایریت در اطلاعات خود می‌بایست حداکثر تا روز چهارشنبه 13 تیرماه به باجه رفع نقص مستقر در دانشگاه پیام نور شاهین‌شهر مراجعه نمایند. 
وی افزود: در روزهای برگزاری آزمون سراسری امکان رفع نقص وجود نخواهد داشت و داوطلبان می‌بایست از صحت اطلاعات و مشخصات ثبت شده در کارت ورود به جلسه اطمینان داشته باشند.