راهنمای پذیرفته شدگان نیمسال اول 99-98

راهنمای پذیرفته شدگان نیمسال اول 99-98

راهنمای پذیرفته شدگان جدید دانشگاه در خصوص نحوه ثبت نام، انتخاب واحد، پرداخت شهریه و استفاده از تسهیلات، ایاب و ذهاب، غذای دانشجویی، کتابخانه، نحوه دریافت کارت دانشجویی و سایر خدمات توسط روابط عمومی منتشر شد.


در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۲۵ ساعت ۱۶:۳۱:۴۴ اطلاعیه های مهمقابل توجه داوطلبان و پذیرفته شدگان ورودی مهرماه ۹۸


♦️ داوطلبان ادامه تحصیل در دانشگاه بصورت بدون آزمون صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته می توانند حداکثر تا تاریخ 28 شهریور در سایت www.azmoon.iau.ac.ir ثبت نام اینترنتی کنند و رسید دارای کد رهگیری دریافت کنند. همچنین داوطلبان ثبت نام در مقاطع کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته نیز صرفاً به صورت حضوری به روابط عمومی دانشگاه مراجعه نمایند. 

♦️ پذیرفته شدگان کاردانی و کارشناسی ناپیوسته باید جهت تحویل مدارک و تشکیل پرونده، انجام امور مالی (پرداخت شهریه و دریافت وام) از روز سه شنبه 26 شهریورماه به دانشگاه مراجعه نمایند. مدارک‌مورد نیاز در راهنمای جامع ثبت نام درج شده است.

♦️ انتخاب واحد در ترم اول توسط دانشگاه انجام می شود و ترم های بعدی بعهده دانشجو است. مدیران گروههای آموزشی آماده پاسخگویی به سئوالات دانشجویان می باشند. 

♦️ شهریه از ترم اول بصورت نقدی یا اقساطی اخذ میشود و امکان استفاده از تمامی وامها برای دانشجویان وجود دارد. جهت اطلاع از نحوه استفاده از تسهیلات به صفحه راهنما مراجعه کنید. 

♦️ در حال حاضر دانشگاه دارای تاکسی خطی اختصاصی است. ایستگاه تاکسی در شاهین‌شهر بلوار امام خمینی (ره) مقابل پایانه مسافربری حافظ و مجاور اداره مخابرات شاهین‌شهر می‌باشد و ایستگاه دانشگاه نیز در ورودی دانشگاه می‌باشد. کرایه تاکسی ویژه به ازای هر نفر 1500 تومان است و ساعات کار از ساعت 7:30 صبح لغایت پایان کلاسهای درسی خواهد بود. در پایانه مسافربری حافظ  شاهین‌شهر اتوبوس به سمت پایانه بابلدشت اصفهان واقع در خیابان کاوه و تاکسی ویژه اصفهان به میدان شهدا و میدان جمهوری مستقر است. 

♦️ دانشگاه در طول سال تحصیلی دارای سلف سرویس (غذای دانشجویی) است که دانشجویان متقاضی می‌بایست با مراجعه به امور دانشجویی واقع در طبقه اول ساختمان آموزشی و اداری نسبت به اخذ کارت و دسترسی به سامانه اقدام کنند و حداکثر یک روز قبل اقدام به رزرو غذا در سامانه تغذیه در همین سایت نمایند. 

♦️ کتابخانه تخصصی دانشگاه با دارا بودن کتب مورد نیاز دانشجویان و سالن مطالعه فضای مناسبی برای استفاده دانشجویان است. دسترسی به کتابخانه دیجیتال دانشگاه نیز در این سایت وجود دارد. محل کتابخانه در انتهای راهرو شرقی طبقه همکف ساختمان آموزشی و اداری می باشد. 

♦️ دریافت کارت دانشجویی برای دانشجویان ورودی جدید و قدیم از طریق انتشارات دانشگاه واقع در آلاچیق محوطه مقدور می‌باشد. 

♦️ دانشگاه دارای کافه تریا، رستوران آزاد و انتشارات (کافی نت و تایپ و تکثیر) در محل آلاچیق‌های محوطه است و اقلام و خدمات به نرخ دانشجویی ارائه می‌شود.

♦️ روابط عمومی دانشگاه به صورت حضوری و غیرحضوری از طریق شماره تلفن: 09919088869 و یا ادمین صفحات مجازی دانشگاه آماده پاسخگویی به سئوالات داوطلبان می‌باشد.

 

روابط عمومی دانشگاه