راهنمای استفاده از خدمات دانشجویی برای تمامی ورودی ها

راهنمای استفاده از خدمات دانشجویی برای تمامی ورودی ها

راهنمای پذیرفته شدگان جدید دانشگاه در خصوص نحوه ثبت نام، انتخاب واحد، پرداخت شهریه و استفاده از تسهیلات، ایاب و ذهاب، غذای دانشجویی، کتابخانه، نحوه دریافت کارت دانشجویی و سایر خدمات توسط روابط عمومی منتشر شد.


در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۲۵ ساعت ۱۳:۴۶:۵۵ اطلاعیه های مهمقابل توجه داوطلبان و پذیرفته شدگان ورودی مهرماه ۹۸


♦️ انتخاب واحد در ترم اول توسط دانشگاه انجام می شود و ترم های بعدی بعهده دانشجو است. مدیران گروههای آموزشی آماده پاسخگویی به سئوالات دانشجویان می باشند. 

♦️ شهریه از ترم اول بصورت نقدی یا اقساطی اخذ میشود و امکان استفاده از تمامی وامها برای دانشجویان وجود دارد. جهت اطلاع از نحوه استفاده از تسهیلات به صفحه راهنما مراجعه کنید. 

♦️ در حال حاضر دانشگاه دارای تاکسی اختصاصی است. ایستگاه تاکسی در شاهین‌شهر بلوار امام خمینی (ره) مقابل مسجد جامع شاهین شهر (خیابان حافظ) می‌باشد و ایستگاه دانشگاه نیز در ورودی دانشگاه می‌باشد. کرایه تاکسی به ازای هر نفر 1500 تومان است و ساعات کار از ساعت 7:30 صبح لغایت پایان کلاسهای درسی خواهد بود. در پایانه مسافربری حافظ  شاهین‌شهر اتوبوس به سمت پایانه بابلدشت اصفهان واقع در خیابان کاوه و تاکسی ویژه اصفهان به میدان شهدا و میدان جمهوری مستقر است. 

علاوه بر این سرویس ایاب و ذهاب دانشگاه از میدان جمهوری اصفهان (دروازه تهران) به سمت دانشگاه روزهای دوشنبه تا جمعه هر هفته دایر می باشد. متقاضیان می بایست برای هماهنگی با مسئول سرویس ایاب و ذهاب آقای خوشنود به شماره تماس 09391135915 و یا 09130375915 تماس حاصل نمایند. 

♦️ دانشگاه در طول سال تحصیلی دارای سلف سرویس (غذای دانشجویی) است که دانشجویان متقاضی می‌بایست با مراجعه به امور دانشجویی واقع در طبقه اول ساختمان آموزشی و اداری نسبت به اخذ کارت و دسترسی به سامانه اقدام کنند و حداکثر یک روز قبل اقدام به رزرو غذا در سامانه تغذیه در همین سایت نمایند. 

♦️ کتابخانه تخصصی دانشگاه با دارا بودن کتب مورد نیاز دانشجویان و سالن مطالعه فضای مناسبی برای استفاده دانشجویان است. دسترسی به کتابخانه دیجیتال دانشگاه نیز در این سایت وجود دارد. محل کتابخانه در انتهای راهرو شرقی طبقه همکف ساختمان آموزشی و اداری می باشد. 

♦️ دریافت کارت دانشجویی برای دانشجویان ورودی جدید و قدیم از طریق انتشارات دانشگاه واقع در آلاچیق محوطه مقدور می‌باشد. همراه داشتن کارت دانشجویی برای دانشجو الزامی است. 

♦️ دانشگاه دارای کافه تریا، رستوران آزاد و انتشارات (کافی نت و تایپ و تکثیر) در محل آلاچیق‌های محوطه است و اقلام و خدمات به نرخ دانشجویی ارائه می‌شود.

♦️ روابط عمومی دانشگاه به صورت حضوری و غیرحضوری از طریق شماره تلفن: 09919088869 و یا ادمین صفحات مجازی دانشگاه آماده پاسخگویی به سئوالات داوطلبان می‌باشد.

 

روابط عمومی دانشگاه