سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر: توسعه فعالیت‌های فرهنگی رسالت دانشگاه آزاد اسلامی است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر: توسعه فعالیت‌های فرهنگی رسالت دانشگاه آزاد اسلامی است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: رسالت دانشگاه آزاد اسلامی توسعه فعالیت‌های فرهنگی مورد نیاز جامعه است.

در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۵ ساعت ۱۳:۵۶:۳۸ اخباربه‌گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر، عبدالرسول مستأجران صبح امروز در نشستی با رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین‌شهر، ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه را ضروری برشمرد و خاطرنشان كرد: فرهنگ‌سازی برای جلب همراهی مردم و جامعه برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی یكی از دغدغه‌های متولیان فرهنگی كشور است. 

وی افزود: یكی از بحران‌های اصلی، بحران هویت میان جوانان بوده و دانشگاه با رویكرد حل‌المسائلی، رسیدگی به این موضوع را در دستور كار قرار داده است. 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر تصریح كرد: استفاده از فناوری‌های نوین در موضوعات گوناگون فرهنگ‌سازی عمومی بسیار ضروری است و در این میان دانشگاه می‌تواند نقش مؤثری را در اعتلای فرهنگی جامعه ایفا كند. 

مستأجران تأكید كرد: وجود امكانات و برخورداری از اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تكمیلی صاحب نظر در دانشگاه زمینه توسعه همكاری میان دستگاه‌های متولی علمی و فرهنگی را به‌خوبی فراهم می‌كند.

وی وجود رشته‌های فرهنگی، هنری و معماری در واحد دانشگاهی شاهین‌شهر را یادآور شد و افزود: استفاده از توانایی‌های علمی و خلاقانه دانشجویان در چارچوب طرح پویش دانشگاه آزاد اسلامی و تعریف موضوعات پایان‌نامه می‌تواند منجر به‌كسب نتایج مطلوب شود. 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر اظهار كرد: متخصصان مختلف دانشگاه آزاد اسلامی به‌ویژه در رشته پژوهش هنر می‌توانند در شناساندن ابعاد مختلف هنر میان مردم نقش موثر و برجسته‌ای ایفا كنند.

این مسئول اضافه كرد: برگزاری كارگاه‌های آموزشی و وبینارهای علمی و فرهنگی مشترک با هدف استفاده از ظرفیت‌های غنی دستگاه‌های متولی در رشد و اعتلای فرهنگی جامعه مؤثر است.