سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر عنوان کرد؛ ارتقای کیفی آموزش با توسعه مدارس سما

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر عنوان کرد؛ ارتقای کیفی آموزش با توسعه مدارس سما

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: توسعه مدارس سما با توجه به ظرفیت غنی در دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند در ارتقای کیفیت آموزشی مؤثر باشد.

در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۷ ساعت ۱۴:۲۵:۱۹ اخباربه گزارش خبرنگار روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شاهين شهر، عبدالرسول مستأجران در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان شاهین‌شهر و میمه اظهار کرد: سیاست توسعه مدارس سما در دانشگاه آزاد اسلامی با هدف کمک به ارتقای کمی و کیفی آموزشی در کشور است و در واحد دانشگاهی شاهین‌شهر نیز به این موضوع تأکید داریم.

وی افزود: انجام آموزش‌های عمومی و مهارتی در کنار ادامه تحصیل با هدف ایجاد زمینه‌های مناسب برای توسعه اشتغال و ورود به دانشگاه از اهداف مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر  تأکید کرد: مدارس سما بر اساس ظرفیت‌های موجود در هر منطقه و متناسب با نیاز بازار کار و صنایع سازمان‌دهی می‌شود.

مستأجران با اشاره به فعالیت‌های پژوهشی و دانش‌بنیان اعضای هیئت علمی و استادان در دانشگاه مطرح کرد: برخورداری از کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های آموزشی و ایجاد زمینه برای توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی از ویژگی‌های بارز مدارس سما به شمار می‌رود.

وی استفاده از روش‌های نوین آموزشی و کمک‌آموزشی را برای بهبود روند آموزش ضروری دانست و عنوان کرد: در دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل آموزشی و پژوهشی وجود دارد و از این ظرفیت می‌توان در آموزش و پرورش دانش‌آموزان استفاده کرد.