فلسفه سیاسی انقلاب اسلامی پرورش‌دهنده اراده‌هایی مانند شهید سلیمانی است

فلسفه سیاسی انقلاب اسلامی پرورش‌دهنده اراده‌هایی مانند شهید سلیمانی است

امام‌جمعه شاهین‌شهر فلسفه سیاسی انقلاب اسلامی ایران را پرورش‌دهنده اراده‌هایی مانند شهید سردار قاسم سلیمانی دانست.


در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ ساعت ۲۱:۳۷:۳ اخباربه گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در شاهین‌شهر، حجت‌الاسلام قاسم هاشمی در اولین همایش فلسفه انقلاب اسلامی و گام دوم انقلاب که با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر در تالار شیخ بهایی این شهر برگزار شد، فرارسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را گرامی داشت و خاطرنشان کرد: نظام سیاسی را بر اقناع افکار عمومی استوار است و فلسفه سیاسی توجیه‌کننده نظام سیاسی و تبیین‌کننده حقانیت نظام سیاسی است.

وی افزود: در جوامع مختلف، انقلاب به معنای فروپاشی فلسفه سیاسی حاکم و جایگزینی فلسفه دیگری است و نظام جمهوری اسلامی ایران دارای فلسفه سیاسی منحصر به فرد است.

هاشمی تبیین و ترویج فلسفه سیاسی انقلاب اسلامی را ضروری دانست و تأکید کرد: در صورتی که ترویج فلسفه سیاسی انقلاب اسلامی به‌خوبی انجام شود، آرمان‌های جامعه تبیین می‌شود و اراده مردم مشابه اراده شهید سپهبد قاسم سلیمانی خواهد شد.

وی اضافه کرد: آحاد جامعه به‌خصوص مسئولان نیازمند تبیین فلسفه سیاسی انقلاب اسلامی در پرتو حاکمیت الهی هستند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر با اشاره ایجاد دبیرخانه دائمی همایش فلسفه سیاسی انقلاب اسلام و گام دوم آن در شاهین‌شهر اظهار کرد: تاکنون در حدود ۲۰ مقاله به دبیرخانه همایش واصل شده و مقالات ارسال شده به همایش با هدف ایجاد زمینه هدایت پایان‌نامه‌ها در کتابی منتشر خواهد شد.