راهنمای نحوه مشاهده برنامه کلاسهای درسی، درخواست اشتغال به تحصیل و پرداخت شهریه

راهنمای نحوه مشاهده برنامه کلاسهای درسی، درخواست اشتغال به تحصیل و پرداخت شهریه

راهنمای نحوه مشاهده برنامه کلاسهای درسی، درخواست اشتغال به تحصیل و پرداخت شهریه را در این اطلاعیه بخوانید.


در تاریخ ۱۳۹۸/۷/۷ ساعت ۱۵:۳۰:۳۷ اطلاعیه های مهمدانشجویان ورودی 98 و قبل از آن برای اطلاع از زمانبندی کلاسهای درسی لازم است پس از ورود به سامانه آموزش در صفحه اول همین سایت با استفاده از شماره دانشجویی (کدکاربری) و شماره شناسنامه (رمز عبور) مراحل زیر را انجام دهند: 

1- در منوی امور آموزش قسمت برنامه هفتگی کلیک کرده و نیمسال مربوطه را انتخاب کنید. در این صفحه برنامه هفتگی کلاسهای درسی به همراه ساعت تشکیل کلاس و شماره کلاس مشخص می شود. در صورت وجود ابهام با شماره 45268504 امور تشکیل کلاسها تماس حاصل نمائید. 

لازم به توضیح است برنامه هفتگی پس از انجام مرحله پرداخت علی الحساب شهریه و ثبت دروس توسط مدیرگروه مربوطه برای دانشجو قابل مشاهده است. 

2- در منوی امور مالی قسمت پرداخت الکترونیک می توانید پس از درج مبلغ و کلیک کردن بر روی آی کن بانک ملی و تائید اطلاعات به صفحه پرداخت الکترونیک بانک وارد شده و با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم اقدام به پرداخت شهریه نمائید. 

در صورتیکه به هر دلیلی پس از پزداخت، وجه مربوطه به حساب شما منظور نشد، لازم است در منوی امور مالی، گزینه پرداخت ناموفق را انتخاب و بر روی پرداخت ناموفق گزینه کنترل با سازمان را بزنید، در صورتیکه پرداخت به طور صحیح انجام شده باشد به حساب منظور می شود. در غیراینصورت حداکثر ظرف مدت 72 ساعت وجه مذکور توسط بانک به حساب مسترد می شود. 

3- در منوی درخواست های دانشجویی می توانید درخواست صدور گواهی اشتغال به تحصیل را ثبت کنید، دانشجو باید عنوان دقیقی محلی که گواهی را برای آن نیاز دارد به درستی ثبت نماید و پس از آن گزینه ثبت درخواست را بزنید. یک روز کاری بعد جهت دریافت گواهی به آموزش دانشگاه مراجعه نمائید